Ремонт вулиці Замарстинівської: актуальні фото та стан робіт

Ремонт вулиці Замарстинівської

Ремонт вулиці Замарстинівської / section.in.ua

На ділянці від вул. Липинського до вул. Східної на Замарстинівській продовжили ремонтні роботи та почали встановлення колектора. До цього два місяці тут працювали над укріпленням нестійких ґрунтів — плавунів.

Ремонт вул. Замарстинівської у Шевченківському районі Львова розпочали у березні. Під час проведення ремонтних робіт, коли стали розкопувати дорогу, було виявлено нестійкі ґрунти — плавуни. Тому ремонтні роботи призупинили.

Міський головв Андрій Садовий на брифігу стосовно ремонту

Міський головв Андрій Садовий на брифігу стосовно ремонту / section.in.ua

За словами міського голови Львова Андрія Садового, ДП «Містопроект», яке розробляло проект реконструкції вулиці «не додивилося» і пропустило наявність плавунів. Через це довелося проводити додаткове обстеження вже після початку робіт. Мер зазначив, що підприємство визнало свою помилку і додаткові роботи зробило власним коштом. Однак місту довелося доплачувати за укріплення ґрунтів.

Він також зазначив, що працівники не виходили на об’єкт, бо матеріал, яким укріплювали плавуни, мав застигнути.

Зараз ми відновлюємо активні роботи і будемо замінювати старий колектор. Завдання-максимум, яке ми собі ставимо, — це зробити проїзною ділянку до центру Параскеви. Проте все залежить від того, чи не буде протягом ремонтних робіт виявлено ще плавуни, — додав Андрій Садовий.

Тепер же робітники займуться прокланням колектора. Після цього — замінять дощоприймачі.

  • На реконструкцію вулиці Замарстинівської виділили майже 84,5 млн грн. Тривалість будівництва становить 22 місяці. Роботи виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».
  • Зазначимо, що вулицю Личаківську мають відкрити для проїзду 15 серпня. Її ремонт обійшовся у майже 70 млн грн і тривав близько півтора року.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: