На ремонт театрів у Львові виділили 6 мільйонів

Фото з вистави / teatrlesi.lviv.ua

У Львові продовжують ремонтувати і реставрувати комунальні театри. У 2018 на ці роботи з міського бюджету передбачено 6,1 млн грн, а на придбання обладнання та реквізиту для театрів — 500 тис грн.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Протягом 2018 року ремонтні роботи проводитимуть у чотирьох театрах: Академічний духовний театр «Воскресіння», Перший український театр для дітей та юнацтва, Драматичний театр ім. Лесі Українки, Академічний театр ім. Леся Курбаса.

Загальний кошторис ремонтних робіт складає 10,5 млн грн. За словами мера міста Андрія Садового, у 2017 році зреалізували 1,5 млн грн.

Театр «Воскресіння» обіцяють відремонтувати идо кінця 2018. Тут тривають ремонтні роботи глядацького залу, а також реконструкція системи електропостачання. Планується ремонт даху.

У драматичному театрі ім. Лесі Українки працюють над дахами та фасадами. Триває виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи опалення.

Ремонт Першого українського театру для дітей та юнацтва мають завершити у квітні. Наразі тут закінчують капітальний ремонт із врахуванням доступності для осіб з інвалідністю.

Львівський театр Курбаса матиме відремонтовані системи опалення. На це у бюджеті закладено 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, на ремонт шпиталю Шептицького витратять понад мільйон, а ще у Львові хочуть звести новий міст.