У Львові реконструюють площу Двірцеву. Візуалізація

Проект реконструкції площі Двірцевої

Проект реконструкції площі Двірцевої /city-adm.lviv.ua

ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробив новий проект реконструкції площі Двірцевої. Він передбачає збільшення кількості зупинок, трамвайних маршрутів, підземний паркінг, збільшення скверу та ін.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський заявив, що пріоритет проекту — збільшення громадського транспорту, кількості зупинок, а у майбутньому — і збільшення трамвайних маршрутів до вокзалу. Крім того, у планах — розділити смуги для таксистів і приватного транспорту.

Пішохідну зону планують винести у центр вулиці Чернівецької, аби вона впиралася прямо в головний вхід вокзалу.

Рух громадського транспорту буде об’єднаний у правій смузі, каже Юліан Чаплінський. Це значить, що поруч будуть трамваї, смуга для автобусів і вони зможуть курсувати не залежно від автомобілів.

Також за словами головного архітектора, на площі планують облаштувати підземний паркінг. Він має бути інвестиційним проектом.

Також у перспективі — збільшення озеленення. У проекті збільшили площу скверу, а самі зелені насадження хочуть зробити більш симетричними. Окрім цього, на площу хочуть облаштувати сучасний фонтан ближче до фасаду вокзалу.

На реалізацію проекту має піти орієнтовно два роки.

Читайте також: У Рясному облаштують чотири кільцеві розв’язки

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: