П’ять ключових рішень з сесії ЛМР: нові назви вулиць, нове радіо і правила проїзду школярів

Сесія ЛМР

Сесія ЛМР / city-adm.lviv.ua

22 березня відбулася чергова сесія Львівської міськради. «Секція» розповідає про ключові рішення, за які проголосували депутати.

Затвердили нові правила проїзду школярів у міських автобусах

Львівських школярів зобов’язали показувати посвідчення з місця навчання для пільгового проїзду у громадському автобусному транспорті. Відповідну ухвалу прийняли на сесії міської ради сьогодні, 22 березня, інформує кореспондент Tvoemisto.tv. Пізніше депутати прийняли ще одну ухвалу, яка дозволяє учням їздити у громадському транспорті міста безкоштовно.

Відтак, згідно з першою ухвалою, школярі й надалі оплачуватимуть 50% вартості проїзду, однак з 1 травня обов’язковою умовою пільгового проїзду стане пред’явлення учнівського квитка або іншого документу, що посвідчує місце навчання.

Вчора, 21 березня, депутати від «Укропу» оприлюднили іншу ухвалу, згідно з якою, львівських школярів пропонують перевозити безкоштовно, за прикладом Івано-Франківська. За словами представника фракції Івана Гринди, вони отримали лист від Асоціації перевізників Львівщини, у якому перевізники не заперечують возити учнів безкоштовно.

У другій половині дня депутати таки прийняли цю ухвалу, що повністю суперечить першій. Оскільки відтепер школярів звільнили від сплати проїзду не лише в автобусах, а й у електротранспорті.

Йдеться про безоплатне перевезення школярів, за наявності учнівського квитка, щоденно з 7:00 до 20:00, за винятком вихідних, святкових днів та канікул.

Комунальне радіо

У Львові створили ЛКП «Львівське радіо». Депутати погодили початковий капітал нового підприємства у 2 млн гривень. На базі ЛКП планують створити молодіжний медіацентр та медіа-хаб. Крім цього департамент розвитку має розробити концепцію та організувати роботу Музею Львівського радіо.

Коли радіо почне працювати, наразі невідомо.

Комісія з реконструкції вулиці Бандери

У Львові створили спеціальну тимчасову комісію, яка контролюватиме розроблення проекту реконструкції вулиці Бандери. Комісія має провести громадські обговорення запропонованого проекту із залученням управління охорони історичного середовища, ЛКП «Львівавтодор», ЛКП «Львівелектротранс», велоспільноти, мешканців Львова та експертів.

ЛМР проголосувала за повну відмову від маршруток

Львівська міськрада підтримала петицію про повну відмову від маршруток і організацію перевезень електротранспортом та зручними великогабаритними автобусами. Управління транспорту ЛМР має розробити дорожню карту переходу на зручний транспорт. Однак перехід відбудеться не протягом двох років, як це пропонувала авторка петиції, а протягом п’яти років.

Нові назви

Львівська міськрада перейменувала вул. Карбишева на вул. Віденську та присвоїла ім’я Яцека Куроня площі біля Генерального консульства Польщі.

Читайте також: 

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: