Проїзд у львівських маршрутках може подорожчати до 7 ₴

Вартість проїзду у львівських маршрутках може зрости до 7-7,5 ₴.

Проїзд у львівських маршрутках може подорожчати. Про це в студії «Правди. Наживо» розповів депутат ЛМР, член транспортної комісії Мирослав Данилків, повідомляє видання «Вголос». Раніше про це також говорив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Ми мали зустріч у міській раді. Були приватні перевізники, представники влади та громадських організацій, які обговорювали питання щодо підняття ціни до 7-7,5 ₴. Наразі не йшлось про те, що це зроблять до якогось числа, але пропозиція збільшити ціну була, —каже Мирослав Данилків.

Основною причиною подорожчання є зростання цін на пальне. За словами члена транспортної комісії, зараз у тарифі частка вартості пального становить 65%, проте максимум це має бути 30-35%.

На початку квітня голова Асоціації перевізників також казав, що обґрунтованим є тариф у 7 ₴. Свої розрахунки щодо перегляду тарифу перевізники подали у міську раду ще близько місяця тому.

Раніше заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив, що зростання вартості проїзду в маршрутках Львова можна очікувати вже після конкурсу перевізників, який мають оголосити в кінці квітня або на початку травня.

  • Востаннє тариф на проїзд у маршрутках Львівська міська рада підняла у грудні 2017 року — із 4 до 5 ₴.
  • 16 квітня у Львові подорожчав проїзд в електротранспорті до 5 ₴.