Львів’яни зареєстрували петицію з вимогою реконструювати площу Довженка

29 жовтня громадський активіст із Сихова зареєстрував петицію з вимогою провести реконструкцію площі Довженка у цьому районі.

Представник ГО «Кращий Сихів» Андрій Рущак є автором петиції про реконструкцію площі Довженка. Він наголошує, що цей майданчик необхідно відремонтувати за проектом ініціативної «Групи 109».

27 квітня 2018 року конкурсна комісія обрала переможця серед 17 учасників всеукраїнського конкурсу на облаштування громадського простору навпроти кінотеатру імені Довженка на Сихові. Ним став творчий колектив ініціативи «Група 109», які запропонували перетворення площі на сучасний громадський простір, — зазначає Андрій Рущак.

У петиції є дві вимоги:

  1. Втілити проект, який переміг у згаданому конкурсі, в максимально можливо стислі терміни.
  2. Передбачити фінансування необхідних для реалізації робіт у бюджеті міста на 2019 рік.

Необхідність створення петиції у громадській організації пояснюють ситуацією, яка склалася 26 жовтня на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради. Тоді до сесійної зали прийшли близько двох десятків людей з вимогою облаштувати на площі Довженка меморіал Небесній сотні та музей. Це — проект, який переміг у конкурсі від Львівської обласної ради.

  • Довкола громадського простору перед кінотеатром ім. О. Довженка триває суперечка. Частина громадських активістів вважає, що на цьому місці має постати монумент Героям Небесної сотні. Вони звернулися до облдержадміністрації і та провела конкурс, у якому переміг проект Михайло Хохоня та Петра Свистуна. Львівська міськрада провела власний конкурс, у якому переміг проект «Групи 109». Проект передбачає облаштування фонтану, висадку нових рослин та ін.
  • 12 жовтня 2018 року виконком ЛМР дозволив виготовити проектно-кошторисну документацію на облаштування громадського простору від авторів «Групи 109».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: