Петицію про відмову маршруток у Львові розглянуть. Вона набрала 540 голосів

У Львові зібрали необхідну кількість підписів під петицією з вимогою відмовитись від маршруток  і організувати пасажирські перевезення електротранспортом та комфортабельними великими автобусами.

Петиція зібрала 540 голосів з 500 необхідних за 6 днів. Тепер її повинні розглянути у міській раді.

Функціонал маршруток не справляється з пасажиропотоком сучасного міста Львова: вони переповнені, брудні та зрештою небезпечні для життя. Задля збільшення прибутку водії переповнюють маршрутні таксі людьми, які змушені подекуди годинами стояти в жахливих умовах, — йдеться у тексті петиції (орфографія та розділові знаки збережені), яку зареєструвала львів’янка Анна Меленчук.

Скріншот петиції

Скріншот петиції

Авторка петиції вимагає разом з експертами з транспортного планування, мешканцями міста та перевізниками провести транспортне моделювання Львова та розробити дворічний план повної відмови міста від маршруток. Після цього, на її думку, доцільний перехід на електротранспорт та великогабаритні автобуси, які курсуватимуть за чітко визначеним графіком.

  • Нагадаємо, 26 січня виконком міської ради затвердив нову редакцію мережі міських автобусних маршрутів — у Львові змінилися п’ять маршрутів і додався один новий.
  • Зранку 22 січня львів’янам довелося штовхати маршрутне таксі, аби поїхати по справах. Судячи з фото, яке зробив очевидець, семеро людей допомагали маршрутці продовжити шлях.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: