Львів’ян запрошують на танцювальний перформанс «Сорочки та черевики»

Танцювальний перформанс «Сорочки та черевики»

Танцювальний перформанс «Сорочки та черевики» / Офіційне промо / facebook.com

«Сорочки та черевики» — українсько-американський танцювальний спектакль, який розповідає про те, що нас відрізняє і що робить однаковими.

17 серпня у «Першому театрі» Львова показуватимуть новий танцювальний перформанс «Shoes & Shirts» («Сорочки та черевики»). Він створений у результаті колаборації двох хореографів: Пітера Кайла (США) і Антона Овчіннікова (Україна).

Відправною точкою для проекту стала ідея про те, що культура корениться не тільки в мові, одязі, кухні або традиціях, але і в тілі. Саме з цієї точки ми почали наші спостереження за тим, як люди різних культур виконують повсякденні побутові дії. Підготовчий процес роботи над виставою зайняв майже рік, протягом якого хореографи спостерігали за мешканцями своєї країни, роблячи відеозаписи і замальовки, які потім стали матеріалом для вистави, — кажуть автори.

Крім того, у роботі хореографи звертали увагу на особливості мови і перекладу тих чи інших виразів, пов’язаних з тілом і рухом. Особливий інтерес викликали прислів’я і приказки та сенс, який вкладають в обмін одягом в різних країнах і культурах.

У результаті у нас вийшов спектакль-роздум про те, що нас відрізняє і що робить нас однаковими. Кажуть танець — універсальна мова, зрозуміла без перекладу мешканцям усіх континентів. Ви в цьому впевнені? А що, якщо копнути трохи глибше і зробити танцем не складні вигадані рухи, а ті, які ми виконуємо щодня абсолютно неусвідомлено? Що нового ми дізнаємося один про одного? — розмірковують автори.

Вистава проходить у супроводі живої музики.

Початок — о 19:00 17 червня.