Палац спорту «Україна» у Львові реконструюють

Візуалізація палац спорту «Україна»

Візуалізація палац спорту «Україна» / tvoemisto.tv

Депутати Львівської міської ради підтримали петицію щодо реконструкції палацу спорту «Україна» на вул. Мельника. Її автором є Олексій Кузьмічов. У петиції він вимагає провести реконструкцію палацу спорту за супроводу фахівців Федерації тенісу України, пише «Твоє місто».

Після цього, депутати розглянути протилежну петицію «НІ!» – забудові 100-річних ґрунтових кортів на Мельника, 18!», авторкою якої є Руслана Шпіц. У своїй петиції авторка вимагала зберегти грунтові корти, що розташовані позаду будівлі спортивного комплексу.

Нагадаємо, 30 березня виконавчий комітет ЛМР видав ТзОВ «Палац спорту Україна» містобудівні умови та обмеження на реконструкцію Палацу ігрових видів спорту «Україна».

За даними Youcontrol власником ТзОВ «Палац спорту Україна» є інша юридична особа – ТзОВ «Спортивно-оздоровчий центр «Україна-Китай», власником якої є Тарас Ящишен. Він же значиться як засновник в групі компаній Avalon, яка веде активну будівельну діяльність у Львові. Додамо, що одним з співвласників компанії Avalon є депутат Львівської міськради, львівський бізнесмен Григорій Козловський.

ТзОВ «Спортивно-оздоровчий центр «Україна-Китай», обіцяє оновлений комплекс із басейнами, залами для занять спортом та тенісними кортами на даху.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: