Підприємця на площі Ринок оштрафували за псування пам’ятки

Підприємця на площі Ринок оштрафували за псування пам’ятки

Підприємця на площі Ринок оштрафували за псування пам’ятки / Павел Паламарчук / ZAXID.NET

3 квітня адміністративна комісія наклала штраф на юридичну особу на площі Ринок, 11, де раніше діяла крамниця брендового одягу «Дім Геррі Вебера», за низку порушень в пам’ятці (перепланування, вентиляція тощо).

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Підприємця оштарфували на 170 тисяч гривень. За інформацією начальниці управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілії Онищенко, на дії власника нежитлових приміщень на першому поверсі будинку були неодноразові скарги мешканців, повідомляє Zaxid.net. Зокрема, щодо виведеної у внутрішнє подвір’я вентиляції та металевої решітки, якою частково перекрили внутрішнє подвір’я.

Крім того, зі стін будинку пооббивали штукатурку. З боку вул. Сербської на місці частини вікон влаштували двері, щоправда таким чином повернули фасаду історичний вигляд. За словами Лілії Онищенко, за дозволами на початок будівельних робіт власник приміщень не звертався.

Також розгляд 1 протоколу члени комісії перенесли на наступний раз. А по 18 протоколах накладено штрафи. Зокрема, на 6 об’єктах було замінено вікно із збереженням конфігурації попереднього — 850 ₴. Ще на 12 об’єктів замінили по кілька вікон і балконні двері, за що отримали штраф — 1700 ₴.

  • Нагадаємо, 27 березня мешканця вулиці Руської оштрафували на 1700 ₴ за самовільне встановлення пластикових вікон замість дерев’яних, а також — за перепланування квартири.
  • 2 березня виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР», яка розглядатиме порушення  чинного законодавства про охорону культурної спадщини. Комісія має право накладати штрафи від 1700  до 170 тисяч гривень за різні порушення.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: