Депутати облради відмовилися приймати «Арену Львів» у комунальну власність

Стадіон «Арена Львів»

Стадіон «Арена Львів» / section.in.ua/

Львівська облрада не підтримала звернення до Кабміну, Міністерства молоді та спорту України щодо надання згоди на прийняття у комунальну власність Львівської облради ДП «Арена Львів», пише Zik.

Для підтримки звернення на сесії 19 червня спершу забракло кількох голосів депутатів. Потім обранці не підтримали пропозицію голови облради повторно включити це питання у порядок денний.

У проекті звернення було зазначено, що концепція розвитку стадіону передбачає поступове перетворення об’єкта на центр ділового, культурного та спортивного життя області.

Планувалося, що депутати Львівської облради мали дати згоду, за умови відсутності боргових зобов’язань, на прийняття у комунальну власність ЛОР спортивної споруди держпідприємства «Арена Львів».

Коли створили держпідприємство «Арена Львів», йому передали активи разом із пасивами, відповідно — боргами.

Мова йде про 708 млн грн будівельного боргу. І ця сума до сьогодні не ліквідована. Окрім того, не до кінця вирішеним є питання щодо добудови другої черги. Треба визначитися з обсягами робіт, провести будівельний та фінансовий аудит. За цінами 2013 року ця сума складає 330 млн грн, — сказано у проекті звернення.

Нагадаємо, нещодавно з посади керівника «Арени Львів» пішов Євген Болкун. Наразі нового директора стадіон немає.

До теми