Нові маршрути електротранспорту і штраф за собачі екскременти. Ключові рішення сесії ЛМР

Cесія ЛМР

Cесія ЛМР / city-adm.lviv.ua

11 березня у Львові відбулося чергове пленарне засідання Львівської міськради. «Секція» виділила три основних рішення, які підтримали депутати.

Нові трамвайні і тролейбусні лінії

Депутати погодили будівництво чи відновлення 10 трамвайних маршрутів і 12 тролейбусних. Наразі затвердили схеми. За словами в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олега Партики, збільшення кількості ліній електротранспорту пов’язане з метою оптимізації мережі, збільшення ареалу його курсування та зниження загазованості міста.

Прибирання за собаками або штраф

Депутати Львова проголосували за зміну правил благоустрою в місті. Зокрема, вони зобов’язали власників собак і тих, хто вигулює чотирилапих, прибирати за тваринами. Тим, хто порушуватиме цей закон, доведеться сплатити штраф — від 340 до 1320 ₴.

Контролюватиме виконання нового правила «Муніципальна варта».

Прибирати за собаками потрібно у будь-якому місці: парку, під’їзді тощо.

Інспектори з паркування

Тепер у Львові стане більше інспекторів з паркування. Депутати вирішили набрати 60 осіб, аби вони слідкували за порядком у всіх районах міста, а не тільки у центральному.

Наразі у Львові працюють 10 інспекторів.

Інспектори мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідно до закону, інспектор з паркування має здійснити фотофіксацію порушень, евакуацію порушників і притягнення до адміністративної відповідальності за несплату за стоянку на платних паркінгах. Тобто тепер це все може робити не тільки патрульна поліція.

Попередні рішення ЛМР: