На трьох вулицях Львова з’являться нові багатоповерхівки

Виконавчий комітет Львівської міськради 26 жовтня затвердив містобудівні умови та обмеження на проектування трьох багатоповерхових будинків у кількох локаціях.

Новобудова на Козланюка

На вул. Козланюка, 17 збудують багатоквартирний житловий будинок з приміщенням громадського призначення та підземним паркінгом. У новобудові буде чотири секції: одна — чотириповерхова, дві п’ятиповерхові та одна — шестиповерхова.

Новобудова на Козланюка

Новобудова на Козланюка / Візуалізація ЛМР

Забудовник підписав меморандум із мешканцями про те, що він прокладе асфальт на вулиці та встановить освітлення.

Забудовником є компанія «К17», яка, за даними YouControl, належить сину колишнього депутата Львівської обласної ради Тараса Крницького — Роману.

 


5 багатоповерхівок на вулиці Під Голоском

На вулиці Під Голоском, 4 у Шевченківському районі зведуть дві десятиповерхівки та три дев’ятиповерхівки з приміщеннями громадського призначення і підземними паркінгами. Інвестор має внести 4% від загальної суми забудови у бюджет для розвитку інфраструктури.

5 багатоповерхівок на вулиці Під Голоском

5 багатоповерхівок на вулиці Під Голоском / Візуалізація ЛМР

Мешканці виступають проти новобудов, адже вважають, що будівлі будуть занадто близько стояти один до одного. Крім того, нових шкіл і садочків забудовник не обіцяє.

Зводитиме будинки ТзОВ «Львів Буд Покізол». Згідно з даними аналітичної системи YouControl, компанія належить львів’янину Роману Жишко та Андрію Лозинському, який зареєстрований у Канаді.


Житловий квартал на місці молокозаводу

На вулиці Руденській, 8 на місці молокозаводу збудують житловий квартал із громадськими будівлями, садочком, початковою школою, підземним і наземним паркінгами. Гранично допустима висота житлових будівель не має перевищувати 8, 9, 10 та 12 поверхів. Житловий квартал зможе вмістити до 3470 мешканців.

Житловий квартал на місці молокозаводу

Житловий квартал на місці молокозаводу / Візуалізація ЛМР

Замовником будівництва є ПАТ «Львівський молочний завод». Згідно з даними YouControl, керівником підприємства є Роман Турик. Кінцевим бенефіціарним власником є фірма Параскевас Захароуліс, зареєстрована на Кіпрі. Їй належать низка молокозаводів в Україні (Бродах, Новоград-Волинську та Житомирі).

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: