У Львові не курсуватимуть три тролейбусні маршрути

З 12 липня відбудуться зміни у русі тролейбусних маршрутів № 5, № 11 та № 24. Причина — проведення робіт із заміни контактної мережі та капітального ремонту на вул. Шота Руставелі.

У зв’язку із початком проведення робіт із заміни контактної мережі та капітального ремонту на вул. Шота Руставелі, з 12 липня призупинять рух тролейбусні маршрути № 5, № 11 та № 24.

Згідно з розпорядженням керівника Служби руху ЛКП «Львівелектротранс», тролейбус № 24 відновить роботу після 14 липня та курсуватиме за зміненим маршрутом: Автовокзал — Стрийський ринок — вул. Вернадського («Санта-Барбара»).

Натомість тролейбусні маршрути № 5 та № 11 не курсуватимуть до закінчення робіт із реконструкції вул. Шота Руставелі.

У Личаківській районній адміністрації кажуть, що капітальний ремонт вул. Шота Руставелі — це плановий.

Проект передбачає розширення тротуару з правої сторони (від центру) та облаштування зупинки. Також буде встановлено острівець безпеки. Вартість робіт 1 млн. 444 тис. грн. Виконуватиме роботи підрядна організація «Львівська дорожня служба». Роботи плануємо розпочати в найближчі дні і завершити до 1 жовтня цього року, — повідомив Ярослав Сеньків, начальник відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: