Приміщення на площі Ринок продали за понад 100 мільйонів

26 липня через ProZorro продали один з найдорожчих лотів в історії Львова — нежитлові приміщення на площі Ринок, 19, 20 та 21. Об’єкт за 116 млн грн купила інвестиційна компанія Dragon Capital, яка активно скуповує нерухомість в Україні.

З аукціону пішли нежитлові приміщення підвалу та першого поверху, загальною площею 945,1 кв. м. Вони з’єднані між собою, мають переходи і функціонували раніше як один комплекс. Стартова ціна лота становила 95,2 млн гривень. Конкурент Dragon Capital — ТзОВ «Теймур» — запропонував 96,5 млн гривень, втім фінальною стала вартість у 116 мільйонів.

До купівлі на цьому місці базувався ресторан «Під левом». Проте, за інформацією прес-служби ЛМР, попередній орендар — ТзОВ «Краківський ринок» — постійно боргував місту кошти за оренду. Відтак міське управління комунальної власності подало позов про розірвання договору і виселення орендаря. Наразі він сплачує борг Львову.

  • Dragon Capital — одна з найбільших в Україні інвестиційних компаній. Заснована у 2000 році в Києві, а в останні роки активно скуповує активи. Зокрема, їй належать бізнес-центри «Прайм» і «Євразія» в Києві, ТРК «Радіо-Ера», столичні ТЦ «Піраміда», бізнес-центр «Торонто» тощо. У Львові компанія минулого року придбала ТРЦ Victoria Gardens.
  • Згідно з даними YouControl, ТзОВ «Драгон Капітал Консалтинг» зареєстроване у Києві. Кінцевим бенефіціарним власником є чеська компанія «Драгон Капітал Інвестментс лімітед» та громадянин Чехії Томаш Фіала. Активи компанії зареєстровані на Кіпрі.