У львівському трамваї побили трансгендерну активістку

Анастасия Кристель Домани

Анастасія Кристель Домани / facebook.com

19 серпня у львівському трамваї невідомий побив трансгендерну активістку Анастасію-Єву Крістель Домані. За словами постраждалої, причиною стали її гендерна ідентичність.

Відповідний пост жінка розмістила на своїй сторінці у Фейсбуці 20 серпня (наразі допис вже недоступний).

За словами Анастасії-Єви Крістель Домані, напад відбувся у трамваї №6.

Чоловік почав гучно обговорювати мою зовнішність, кричати «що це зайшло?» і підсів на вільне праворуч від мене сидіння. Хапав за лікті і погрожував. Я відштовхую, як можу, його з сидіння, той знехотя сідає на одиночне місце паралельно, біля вікна, і продовжує погрожувати… Він знову підсідає до мене і починає нагнітати градус розмови… розумію, що зараз щось буде. На півслові він б’є мене в праву частину вилиці, окуляри розбиваються, потім два удари ще — в лоб і голову, — написала активістка.

Вона також опублікувала фото нападника.

Фото нападника зі сторінки Анастасії

Фото нападника зі сторінки Анастасії / facebook.com

Після нападу Домані разом із друзями написала заяву в поліцію та звернулася до лікарні, щоб зафіксувати травми. Станом на понеділок справу про напад внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань і призначили слідчого.

У Головному управлінні Національної поліції у Львівській області підтвердили факт нападу. Наразі триває досудове розслідування.

  • Анастасія-Єва Крістель Домані — київська трансгендерна та ЛГБТ-активістка, яка народилася хлопчиком, але у 36 років почала гормональну терапію для зміни статі.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: