На вулиці Гнатюка у Львові заборонять паркування

На вулиці Гнатюка та на площі Григоренка мають встановити знак «зупинка заборонена», аби прискорити рух транспорту на вулиці та виїзду авто з проспекту Свободи.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху. Про це пише «Твоє Місто».

Є пропозиція встановити знак «зупинка заборонена» і далі встановити знак, за яким із двох смуг можна їхати у напрямку Листопадового Чину, а правою смугою можна їхати до перехрестя з вулицею Менцинського, — сказав під час засідання комісії головний спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху управління транспорту Костянтин Баранюк.

Нова схема має запрацювати після того, як Галицька адміністрація встановить відповідні дорожні знаки.

  • Раніше управління транспорту закликало водіїв не паркуватися на вулиці Гнатюка, оскільки незабаром планують закрити для проїзду початок вулиці Дорошенка.
  • Згідно з новою схемою, приватний транспорт рухатиметься по вулиці Гнатюка, далі — Університетською та Словацького в напрямку Головної пошти. У напрямку до центру, як і раніше, їхатимуть по вулиці Коперника. Також лишиться доступним проїзд із вул. Ліста до Костюшка через Банківську. Роботи обіцяли закінчити ще у травні.
  • З 1 листопада на вулицях Львова з’явилися інспектори з паркування. Вони штрафуватимуть водіїв, які порушують правила паркування.