На львівський трамвай нанесли нове оформлення

На трамвай «Електрон» нанесли тестову ліврею

На трамвай «Електрон» нанесли тестову ліврею / city-adm.lviv.ua

На трамвай «Електрон» нанесли тестову ліврею, яка перемогла в конкурсі на оформлення зовнішнього вигляду громадського транспорту Львова.

У найближчі два дні ліврею планують нанести на модернізований тролейбус «Шкода». Далі у ЛКП «Львівелектротранс» очікують на пропозиції чи зауваження від громадськості. Тоді сформують остаточний варіант лівреї і її затвердить виконавчий комітет. Опісля ліврею нанесуть на весь новий громадський транспорт міста.

Оформлювати по-новому старий транспорт не будуть. Хіба після капітального ремонту. Натомість весь новий рухомий склад буде замовлятися у міській лівреї, — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За словами Івана Бондара, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс», на трамвай «Електрон» нанесли німецьку плівку, яка коштувала близько 17 тис. грн. Нанесення лівреї на тролейбус буде дешевшим.

  • У конкурсі на брендування транспорту переміг Костянтин Череповський. Він запропонував зменшити кількість жовтого кольору  і додати різнокольоровий логотип міста. Кольори для логотипа різнитимуться в залежності від виду транспорту. З візуалізації видно, що автор пропонує додати білий колір замість зеленого.