У парку на Сихові невідомі знищили дерева і викрали світильники

На початку листопада у парку Івана Павла ІІ на Сихові невідомі зламали 32 дерева та викрали 13 світильників.

ЛКП «Зелений Львів» звернулось до поліції за фактом цих хуліганських дій. Наразі вирішується питання, як відновити зелені насадження, більшість з яких були подаровані.

Вандали знищили 32 дерева, серед яких багато сакур, які місту подарували. За цим фактом ми написали заяву в поліцію. Вчора вночі хулігани в цьому парку вкрали 13 світильників. На жаль, такі випадки мають місце не вперше. Вартість однієї сакури — до 3 тис грн. Будемо дивитись, які з поламаних дерев ще можна врятувати. Решту будемо відновлювати, — заявив Богдан Москвяк, директор ЛКП «Зелене місто».

За словами голови Сихівської райдержадміністрації Галини Гладяк, кошти на відновлення зелених насаджень місто буде шукати. Районна адміністрація проситиме небайдужих підприємців долучитись до відновлення дерев у парку.

Як пише «Твоє місто», речник патрульної поліції Мар’ян Шпитак зазначив, що вандали також зламали таблички хресної ходи та облили зеленкою Мабір Божу.

Справою займаються слідчі. Проте патрульна поліція, в свою чергу, також посилить патрулювання цього району, — наголосив Мар’ян Шпитак.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: