У Львові відкриють молодіжний центр. Візуалізація

У Львові відкриють міський молодіжний центр із коворкінгами, конференц-залом та бібліотекою. Наразі у приміщенні новобудови на вулиці Чайковського, 31 тривають завершальні ремонтні роботи.

Незабаром у Львові відкриють Молодіжний центр — вільний простір, де молодь зможе безкоштовно, провести час, а також отримати повний спектр допомоги для подальшої своєї реалізації в суспільстві.

Центр знаходиться по вул. Чайковського, 31 на площі 300 кв. м.. Зараз у приміщеннях триває ремонт. Відкрити Центр планують до кінця цього року.

Проект розробили у ГО Urbanideas. На першому розмістять бібліотеку, конференц-зал та лаунж-зону з кухнею, а також гардероб та інклюзивний санвузол. На мінус першому поверсі має з’явитись молодіжний центр зайнятості, робоча кімната, індивідуальні переговорні, ділова лаунж-зона та технічні приміщення.

У Львові відкриють молодіжний центр

У Львові відкриють молодіжний центр / city-adm.lviv.ua

За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, центр має стати платформою для молодих людей, де вони зможуть проводити ділові зустрічі та безкоштовно організовувати події. Керівника мають обрати на відкритому конкурсі.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: