Мешканця будинку у центрі Львова оштрафували за встановлення пластикових вікон

Мешканця вулиці Руської оштрафували на 1700 ₴ за самовільне встановлення пластикових вікон замість дерев’яних, а також — за перепланування квартири.

27 березня відбулося перше засідання адміністративної комісії, яка розглядає правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Комісія розглянула 19 протоколів щодо незаконних дій фізичних осіб в історичних будівлях по вулицях Руській, Братів Рогатинців, Галицькій, Друкарській, Валовій та Вірменській.  Левова частка порушень — це самовільне встановлення вікон та перепланування квартир.

Однак члени комісії склали лише один протокол — на жителя будинку №12 по вулиці Руській. Власника квартири оштрафували на 1700 ₴. Решту протоколів відправили на доопрацювання.

  • 2 березня виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР», яка розглядатиме порушення  чинного законодавства про охорону культурної спадщини. Комісія має право накладати штрафи від 1700  до 170 тисяч гривень за різні порушення.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: