Суд вирішив повернути машинки на площу перед Оперним

Машинки на площі перед Оперним

Машинки на площі перед Оперним / section.in.ua

ЛКП «Муніципальна варта» вилучила машинки у власника, однак суд зобов’язав ЛКП повернути їх підприємцю.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Управління безпеки міста та юридичний департамент напрацьовуватимуть механізм, аби вирішити цю ситуацію, оскільки площа перед Оперним театром знову переповнена електромашинками.

Ми знаємо, що підприємець володіє або орендує майно на проспекті Свободи, 41. Орендує він його правильно, без порушень, тобто заборонити таку діяльність ми не можемо. Зі всіма ухвалами щодо заборони катання дітей на площі перед Оперним він ознайомлений, але він виходить з цієї ситуації дуже просто: здає машинки у під’їзді, а батьки вже виходять з дитиною і машинкою на проспект Свободи. Якщо він залишає машинки на проспекті Свободи перед Оперним, то ми їх вилучаємо. А в такій ситуації ми не можемо нічого робити, оскільки машинки він тримає у під’їзді і до кожного такого авто прикріплена певна людина (батьки і дитина). Молоді люди слідкують, коли покаталась одна дитина, забирають машинку і переносять її у під’їзд. Тобто цей процес буде тривати довго і нудно, поки не заборонять взагалі такий бізнес, а міська рада заборонити бізнес такий не може, — пояснив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Юридичний департамент планує передати цю територію в оренду адміністративно-технічному управлінню, аби воно стало балансоутримувачем. Тоді управління зможе владнати ситуацію.

За словами Юрія Діля, підприємцю пропонували перенести машинки на територію біля Стрийського парку, але він відмовився.

  • Виконавчий комітет Львівської міської ради 30 вересня 2016 року прийняв рішення про заборону та демонтаж атракціонів, які знаходяться у центральній частині Львова у зоні ЮНЕСКО. Зокрема рішення стосується і електроавтомобілів, які підприємець здає в оренду на проспекті Свободи, 41. Такий вид розваг є небезпечним для здоров’я мешканців і гостів міста, адже було багато випадків, коли дитина на машинці збивала перехожих з ніг (були випадки травмування, госпіталізації).

Читайте також: Басейни і тенісні корти на даху: як зміниться львівський «Палац спорту»