Львівська вчителька історії нібито назвала Гітлера «великим чоловіком». Її можуть звільнити

20 квітня на сторінці у Фейсбуці львівської вчительки історії, а також депутатки міської ради від ВО «Свобода» з’явилося привітання Адольфа Гітлера з Днем народженням. Пізніше вона заявила, що її сторінку зламали. В управлінні освіти ЛМР розпочали службове розслідування.

20 квітня на сторінці вчительки історії у школі №100 та депутатки Львівської міськради від ВО «Свобода» Мар’яни Батюк з’явилося привітання Адольфа Гітлера з Днем народженням. У ньому вона назвала диктатора «великим чоловіком» та процитувала кілька рядків з книги Гітлера «Моя боротьба».

За годину запис зі сторінки видалили, а сама вчителька заявила, що не публікувала його. Її сторінку нібито зламали.

Я шокована тим що зараз відбувається. Я нічого не писала і не поширювала. Очевидно, мою сторінку зламали. Знаю, як і хто вбивав мій народ. Я націоналістка. Як історик знаю, що нацистський та комуністичний режими -це два вогні між якими українці боролись. Гітлер-злочинець! Це моя позиція! — написала Мар’яна Батюк.

Однак у пояснювальній записці директора школи Василь Титар зазначив, що «Перед поясненням пані Батюк сказала, що зробила недобре. У письмовому поясненні Батюк М. В. стверджує, що даний допис вона не робила».

Прес-служба ЛМР оприлюднила і пояснювальну записку Мар’яни Батюк. У ній вона дотримується тієї ж позиції, яку висловила у Фейсбуці — інформацію вона не поширювала і вважає її недостовірною.\

Управлінням освіти створило комісію і розпочало службову перевірку.

Читайте також: Клієнтка отримала посилку від «Нової пошти» з написом ненормативною лексикою