Львівські скрипальки грають для немовлят та хворих у лікарнях

Скрипальки у пологовому будинку

Скрипальки у пологовому будинку / Сторінка Катерини Мички-Гірник у Фейсбуці

На переконання скрипальки, класична музика добре впливає на розвиток дітей та видужання хворих.

Викладачка музичної школи Катерина Мичка-Гірник з сестрою грала на скрипках класичні твори у пологовому будинку для недоношених новонароджених, пише Твоє місто.

Дівчина розповіла, що спостерігала, як музика впливає на її власну дитину і як подібну практику застосовують за кордоном. На її переконання, класична музика добре впливає на розвиток дітей та видужання хворих. Свою ініціативу вона називає не проектом, а способом життя.

Людське тіло — це теж інструмент, і звучання скрипки допомагає налаштувати цей інструмент. Ми не усвідомлюємо, не цікавимося цим. Часто люди зневажливо ставляться до класичної музики, ніби це щось непотрібне. У Європі досліджують цей вплив, і там грати у пологових будинках і лікарнях – не рідкість, — розповідає Катерина.

Скрипальки постійно грають у різних лікарнях Львова. Під час зимових свят вони виконували класичні твори для одиноких людей похилого віку та людей з інвалідністю.

Пані лежача, вмираюча вже після нашої гри стала себе значно краще почувати, навіть заспівала наприкінці виступу, — ділиться скрипалька.

Катерина Мичка-Гірник і надалі планує організовувати такі виступи. Для цього вона шукає меценатів, які б оплатили паливо, транспорт та інші супутні витрати для виступів у лікарнях. Охочі допомогти можуть звертатися до Катерини у Facebook.

Читайте також: Львівський електронний гурт MOONZOO зняв кліп у старому депо

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: