Львів планує закупити 50 нових тролейбусів

16 березня Львівська міська рада, ЛКП «Львівелектротрнас» та Європейський банк реконструкції і розвитку підписали Угоду про намір кредитного фінансування для проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту.

Львів може отримати 17 мільйонів євро (15 млн — кредит, 2 млн — грант). На ці гроші місто планує придбати 50 нових тролейбусів. Також у планах — реконструкція депо на вулицях Промисловій і Тролейбусній та модернізація зношених елементів контактних мереж міста.

Тендер на закупівлю транспорту мають оголосити влітку, а вже восени на дороги Львова можуть виїхати нові тролейбуси.

За словами директора ЛКП «Львівелектротрнас» Олега Берези, середній вік львівського тролейбуса сьогодні — 20 років. Керівник також уточнив, що невідомо, якої саме фірми буде новий транспорт, адже все залежатиме від тендерних пропозицій учасників. Утім, коли місто отримало кошти на закупівлю трамваїв, переможцем став «Електрон».

Кредит мають погасити орієнтовно за 13 років.

  • 12 березня Громадська рада при управлінні транспорту Львівської міськради підтримала підвищення тарифів на проїзд в електротранспорті до 5 ₴. Змінити вартість запропонував «Львівелектротрнас».
  • Востаннє вартість проїзду в електротрнаспорті міста підняли у вересні 2017 — до 3 ₴.
  • 21 лютого запрацював сайт з продажу абонементів на трамваї та тролейбуси у Львові. Наразі на сайті доступні три види проїзних: місячні загальний (120 ₴) і студентський (60 ₴), а також триденний туристичний (40 ₴).

Читайте також: Депутатська комісія ЛМР підтримала петицію про повну відмову від маршруток

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: