У Львові піднімуть тарифи на воду

Абоненти будуть сплачувати на 8,4–11,1% більше за послуги, які надає ЛМКП «Львівводоканал».

Національна Комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ухвалила рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів, пише прес-служба ЛМР.

Відповідно до прийнятих Постанов, абоненти будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, які надає ЛМКП «Львівводоканал».

Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків зросте на 1 гривню 09 копійок та становитиме 14 гривень і 04 копійки — разом за водопостачання і водовідведення кубічний метр з урахуванням ПДВ.

Для юридичних споживачів та мешканців приватного сектору тариф зросте на 1 гривню 10 копійок та становитиме 12 гривень 91 копійку. Для гуртових споживачів тариф зросте на 49 копійок та становитиме 4 гривні 93 копійки.

Коригування тарифів відбулося через зростання витрат на електроенергію, витрат на оплату праці, у зв’язку із зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, витрат на єдиний соціальний внесок. Тарифи набудуть чинності на наступний день після офіційного опублікування в газеті «Урядовий кур’єр», —  повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

  • 12 березня Громадська рада при управлінні транспорту Львівської міськради підтримала підвищення тарифів на проїзд в електротранспорті до 5 ₴. Змінити вартість запропонував «Львівелектротрнас».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: