«Львівавтодор» затвердив нові ціни на паркування

ЛКП «Львівавтодор» 16 жовтня почало продаж нових абонементів на паркування. Їх ціна виявилася нижчою, ніж підприємство анонсувало раніше.

Вартість місячного абонементу на паркування на закритих паркінгах, у першій та другій зоні становить 2800 ₴ (раніше анонсували 3700 ₴), вартість квартального — 7 тисяч, а піврічного – 12 тисяч ₴.

Вартість місячного абонементу у цій же зоні, але на відкритих паркінгах, становить 2 100 ₴, хоча раніше анонсували 2700. Місячний абонемент тепер коштує 5200, а піврічний — 9 тисяч.

Місячний абонемент на паркування лише у другій зоні (поза центром) становить 700 ₴ (анонсували 800). Вартість квартального абонементу становить 1700, а піврічного 3 тисячі ₴.

У подарунок до кожного придбаного абонементу водіям даватимуть місячний проїзний на електротранспорт, який коштує 150 ₴.

Абонементи на паркування виписуватимуть на конкретну машину. Їх можна придбати в операторів на закритих паркінгах: біля «Вернісажу» та на вул. Валовій. Квартальні та піврічні абонементи надійдуть у продаж з 1 листопада.

До теми