Львів отримає туристичний сайт за півмільйона

Львівське комунальне підприємство «Центр розвитку туризму міста Львова» підписало договір з ТОВ «Аурокрафт» на розробку інформаційного порталу Lviv Travel за 500 тис. грн. Про це 14 листопада повідомило видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на сайт електронних закупівель Prozorro.

Сайт Lviv Travel створять для того, щоб покращити якість туристичних послуг та зробити Львів більш привабливим для туристів.

Ресурс матиме такі основні рубрики: «Вже і зараз» (дозвілля), «Твій Львів» (туризм), «Події», «Сплануй подорож» та «Бізнес». Він буде доступний українською та англійською мовами.

Це вже третій тендер на цей проект. Перший проводили ще минулого року, але закупівлю скасували через появу нових вимог до веб-сторінок. Другий відбувся у лютому цього року, але договір з переможцем розірвали, оскільки той не виконав умов договору. Як розповів в.о. керівника ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова» Віталій Кулик, в той період в компанії відбувалися зміни, тому її команда не змогла працювати над сайтом.

Закупівлю «Центр розвитку туризму» оголосив у вересні. Очікувана вартість становила до 985 тис. грн. Як пояснив Віталій Кулик, збільшення ціни пов’язано з тим, що замовник прописав нові завдання для сайту.

На торгах, окрім фірми-переможця, участь брали ще сім учасників: ПП «Фірма «Соларт-Інвест», ТОВ «Біс-Софт», підприємці Олег Сікевич та Любомир Олійник, ТОВ «Веб продакшн», ТОВ «Вебміл» та ТОВ «Брендер».

Найдешевшою на торгах була пропозиція у 149 тис. грн від фірми «Соларт-Інвест». Однак її відхили через відсутність довідки про аналогічний договір, минулорічний відгук та завантаження дипломів трьох спеціалістів замість п’яти.

Другою за вартістю була пропозиція фірми «Біс-Софт» на суму 150 тис. грн. її відхилили через відсутність банківської довідки про заборгованість, довідки про аналогічний договір, банківської гарантії про грошове покриття. Відхилили також підприємців Олега Сікевича та Любомира Олійника з цінами 487 тис. грн та 492 тис. грн через помилки в документах.

Відтак, наступною за ціною виявилась київська фірма «Аурокрафт», яка і перемогла. Підприємство працює на ринку з 2014 року. Як зазначено на сайті компанії, вона розробляє сайти і додатки з 2014 року. Її власниками є кияни Юрій Глушаков, Юрій Качкарда та Дмитро Назарук.

Юрій Качкарда та Дмитро Назарук разом із російським ІT-менеджером Олександром Старостін також є співвласниками агентств Skykillers, Smartica та ІТ-компанії «Крічерз». У 2011 році російське агентство Smartica та українське Skykillers оголосили про офіційне злиття.

Для фірми фірма «Аурокрафт» замовлення львівського комунального підприємства — перше державне замовлення в поточному році.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: