У Львові відкрили новий центр для реєстрації шлюбів і малюків

У Львові відкрили новий центр для реєстрації шлюбів і малюків

У Львові відкрили новий центр для реєстрації шлюбів і малюків / city-adm.lviv.ua

11 червня у Львові запрацював центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) європейського зразка — OpenSpace. Тут мають видавати необхідний документ за 3 – максимум 30 хвилин.

Тут зібрали найбільш популярні послуги: реєстрацію народження дитини, зміну імені, подачу документів для одруження, отримання копій документів. Оплатити все можна на місці через термінал.

Планується, що центр вдень обслуговуватиме 100-150 клієнтів.

Начальниця управління державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська каже, що  в OpenSpace можна отримати будь-який документ незалежно від місця реєстрації. Тобто ви можете проживати у Львові, народитися в Криму, а бути зареєстрованим в Києві і все одно отримати потрібний документ, пише Zik.

За місцем проживання залишається реєстрація смерті і реєстрація зміни імені. Особам, які переселись з окупованих територій, можна підійти у будь-який відділ, незалежно від реєстрації, — зазначила Ірина Дубиківська.

За її словами, державне мито за повторну видачу документів — 51 коп., заява про державну реєстрацію шлюбу — 85 коп., заява про зміну імені — 5 грн 10 коп., розірвання шлюбу — 8 грн 50 коп., повторна зміна імені, прізвища або по батькові — 51 грн.

Знаходиться центр на вул. І. Франка, 157.

OpenSpace центри вже відкрили у Києві й Одесі. Найближчим часом вони мають з’явитися у Вінниці, Ужгороді, Сумах та Херсоні.

За словами міністра юстиції, робота РАЦСів нового формату буде постійно перевірятися так званими таємними покупцями, аби точно знати, що тут надають якісні послуги.

Читайте також:

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: