Львів’ян запрошують на Молодіжний форум. Програма

На гостей чекають дискусії, мотиваційні зустрічі, фуд-корти та ярмарок.

6-7 вересня у Львові на території !FESTrepublic відбудеться Всеукраїнський форум Молодіжної столиці України 2018. Участь у ньому мають взяти півтори тисячі учасників, а виступатимуть понад 100 спікерів. Про це 4 вересня на брифінгу повідомили організатори.

Форум Молодіжної столиці України передбачатиме низку активностей різного формату, серед яких: напрацювання у робочих групах ідей та пропозицій щодо наскрізних напрямів заходу, панельні дискусії за участі представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування й бізнесу, лекції від лідерів думок молоді, презентація успішних історій молоді на місцевому рівні, а також пітчинг проектів та стартапів, присвячених соціальному підприємництву, — розповіли в КУ «Інститут міста».

Львів’ян запрошують на Молодіжний форум. Програма

Львів’ян запрошують на Молодіжний форум. Програма

  • Молодіжний форум у Львові — це альтернативний простір для обговорення перспектив підвищення ролі та посилення спроможності молодіжного середовища у забезпеченні розвитку держави, напрацювання рекомендацій для майбутньої всеукраїнської Молодіжної Стратегії.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: