У Львові збудують найбільший готель міста у 21 поверх

За кілометр від Оперного театру заплановано звести 21-поверховий готель, у якому буде близько 350 номерів.

9 лютого виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив детальний план території, обмеженої проспектом Чорновола, вул. Липинського, вул. Замарстинівською та вул. Хімічною. На цій ділянці планують збудувати готель на 350 номерів у 21 поверх, пише Zaxid.net.


Після введення в експлуатацію, цей готель може стати найбільшим зі львівських готелів, перевершивши «Львів» (240 номерів), «Супутник» (202) і «Дністер» (160).

Як пояснив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, ініціатором розробки детального плану була компанія Avalon. Вона вже зводить багатоповерхівки на цій території. Однак чи будуватиме новий готель безпосередньо Avalon наразі невідомо, адже компанія ще не звернулась до ЛМР за видачею містобудівних умов та обмежень.

Згідно з детальним планом, на території розробки ДПТ також передбачене будівництво торгового центру площею 12,5 тис. м2, адміністративно-офісної будівлі площею приблизно 7 тис. м2 та дитячого садка. Варто зауважити, що увесь цей квартал розташований на відстані не більше кілометра від Львівської опери.

  • Громадські обговорення щодо цього детального плану тривали восени 2016 року. Що саме планують збудувати на вказаній території, було відомо ще тоді.
  • За даним кадастрової карти, земельна ділянка, де зводить багатоповерхівки Avalon, а також територія, де зводитимуть ТЦ та готель, є у оренді ТзОВ «Експерт-інвест». Олександр Фтомін та Олександр Берба, які є кінцевими бенефіціарними власниками ТзОВ «Експерт-інвест», є також засновниками ТзОВ «Авалон інк».
  • Попри те, що офіційно ТОВ «Авалон статус» (одним з засновників якого є ТзОВ «Авалон інк») записане на низку інших фірм, депутат Львівської міськради та бізнесмен Григорій Козловський раніше визнав, що є співвласником будівельної компанії Avalon. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.
  • У грудні 2017 року мерія також дозволила будівництво 25-поверхового офісного центру на Сихові, що може стати найвищою будівлею у Львові. Цей офісний центр, а також кілька багатоповерхівок поруч, теж зводить компанія Avalon Inc.

Читайте також: У світі назвали найпривабливіше місто