У трамвайному депо Львова з’явиться креативний простір Lem Station

ЛКП «Львівелектротранс» та ТОВ «Лем Стейшн» підписали інноваційний договір про створення у трамвайному депо на перехресті вул. Вітовського та Сахарова креативного простору Lem Station.

Про це на своїй сторінці 29 грудня повідомив в.о. начальника управління інвестицій та проектів Львівської міськради Роман Старецький.

Інноваційно-креативний простір… передбачає зони для стартапів, ІТ, громадських подій воркшопів, винахідництва, центрів для навчання, парковий та студентський простір, лабораторії для наукових розробок, новий громадський простір та багато іншого цікавого і дуже корисного, — написав Роман Старецький.

Проект договору затвердили на засіданні Львівської міськради 20 вересня.

  • У 2016 році міська рада передала приміщення трамвайного депо на перехресті Сахарова-Вітовського під об’єкти інвестування. Переможцем інвестиційного конкурсу у 2017 році стало ТОВ «Лем Стейшн», засновниками якого є львівські підприємці, ресторатори та представники ІТ-галузі. Вони планують облаштувати на ділянці креативний хаб Lem Station. Більше про договір «Секція» писала раніше.
З новин розбудови:
  • на території Фабрики повидла створять мистецький простір
  • на площі Міцкевича збудують готель з підземним паркінгом
  • 14 грудня відкрили новий «Ашан»

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: