Контролери львівського електротранспорту отримали нагрудні відеореєстратори

Нагрудні відеореєстратори / ЛМР

Контролерів «Львівелектротрансу» озброїли нагрудними відеореєстраторами,  аби фіксувати конфліктні ситуації на відео.
Контролери електротранспорту отримали нагрудні відеореєстратори

Контролери електротранспорту отримали нагрудні відеореєстратори / ЛМР

У міській раді пояснюють, що зробили це для того, аби уникнути конфліктних ситуацій із пасажирами електротранспорту. Контролери повинні попереджати конфліктних пасажирів, що ведуть відеофіксацію.

Наразі для двадцятьох ловців безбілетників закупили шість камер. Крім того, служба контролю відтепер буде працювати від першого і до останнього рейсу, пише Zaxid.net.

Керівник «Львівелектротрансу» Олег Береза визнає, що і контролери не без грішка. Тож відеофіксація мала б і їх дисциплінувати при спілкуванні з надто емоційними пасажирами.

Є багато нарікань, але для нас найголовніше це об’єктивність. Більше того, камери будуть обмежені в доступі. Ніхто, крім керівництва, не буде мати змоги доступу до тих камер. Вони будуть записувати об’єктивно без втручання в їхню роботу, — пояснює керівник ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза.

За його словами, від початку року львівські контролери зафіксували понад три з половиною тисячі випадків безоплатного проїзду та неоплаченого перевезення великогабаритного багажу.

  • Нагадаємо, у Львові створили нового комунального перевізника. Перший заборгував мільйони.  Згідно з ухвалою, статутний капітал нового підприємства становить 0,5 млрд гривень. Найближчим часом управління транспорту має зареєструвати статут Львівського комунального автотранспортного підприємства №2.