У Львові збудують комплекс творчого центру дитини та юнацтва

На вулиці Мельника, 21 у Львові збудують комплекс творчого центру дитини та юнацтва. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили на засіданні виконавчого комітету ЛМР 8 лютого, пише «Твоє місто».

Поверховість будинку не має перевищувати 18 м. Торік забудовник почав там незаконне будівництво та добудував новий поверх без погодження в управлінні архітектури. Тоді ДАБІ оштрафувала Благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» на понад 66 тисяч гривень, а згодом ще на 92 тисячі.

У радянські часи тут був дитячий садок. Сам будинок не є пам’яткою архітектури але належить до забудови 30-х років у стилі функціоналізму.

Згідно з даними системи YouControl, Благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» створили у 2016 році. Його основним видом діяльності є надання соціальної допомоги без забезпечення проживання.

Його засновниками є Андрій Єлісеєв та Ярослав Пиж. Андрій Єлісеєв володіє компаніями, що займаються видавництвом книг. Ярослав Пиж є очолює Українську баптистську теологічну семінарію у Львові.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: