У комплексі з хмарочосами на Сихові зведуть на два будинки менше

У компанії «Авалон» вирішили, що у попередньому варіанті проекту будинки розміщувалися занадто щільно.

Виконавчий комітет Львівської міськради 1 червня затвердив нові містобудівні умови та обмеження для житлового комплексу на Сихові, який зводить компанія «Авалон». Зміни передбачають зменшення кількості будинків з восьми до шести.

За словами головного архітектора міста Юліана Чаплінського, компанія відмовилася від такої кількості споруд через їх надто щільне розміщення, пише «Твоє місто». Відтак, на ділянці зведуть п’ять багатоповерхівок та один торговий центр. З них дві будівлі будуть висотою 90 метрів, а три — від 68 до 75 метрів, в одній із яких розмістять центр дитячого дозвілля. Також компанія зведе 17-метровий торговий центр та кілька підземних паркінгів.

  • 6 грудня 2017 року виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для будівництва нового житлового комплексу на Сихові поруч із парком ім. Івана Павла ІІ. Тут передбачалось зведення шістьох житлових та двох офісних будинків.
  • Співвласником ТОВ «Авалон статус» є бізнесмен та депутат Львівської міської ради від БПП «Солідарність» Григорій Козловський.
Більше про будівництво

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: