Завтра у Львові почнуть працювати інспектори з паркування

З 1 листопада на вулицях Львова з’являться інспектори з паркування. Вони штрафуватимуть водіїв, які порушують правила паркування.

Наразі є п’ять інспекторів з паркування, які працюватимуть у центральній частині міста. Про це пише Zaxid.net з посиланням на представника управління безпеки Львівської міськради Богдана Мільяра.

Для початку інспектори працюватимуть на найбільш проблемних локаціях: вул. Коперника, вул. Князя Романа, проспекті Свободи та бічних вулицях.

Інспектори мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідно до закону, інспектор з паркування має здійснити фотофіксацію порушень, евакуацію порушників і притягнення до адміністративної відповідальності за несплату за стоянку на платних паркінгах. Тобто тепер це все може робити не тільки патрульна поліція.

  • 27 вересня набрав чинності новий закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Згідно з ним, на базі управління безпеки Львова створено відділ інспекторів.
  • ЛКП «Львівавтодор» 16 жовтня почало продаж нових абонементів на паркування.