Урбаністи презентували альтернативний спосіб, як дістатися з Сихова до центру

Розроблений маршрут є альтернативою до пересування вулицями Стрийською та Стуса і проходить через вже існуючі парки та пропоновані зелені простори.

Громадська організація Urbanideas спільно з Управлінням архітектури та урбаністики Департаменту містобудування Львівської міськради презентували ідеєю поєднання житлового району Сихів із центром міста через систему зелених просторів.  Відповідну візуалізацію Urbanideas опублікували 7 серпня.

В організації зазначають, що загальна протяжність такого green link`у становить 9 км. Так, подолати відстань з Сихова до центру пішки можна за 75-90 хв. Проїхати на велосипеді — за 30 хв.

Цей маршрут є альтернативою до пересування вулицями Стрийською та Стуса і проходить через вже існуючі парки та пропоновані зелені простори. Таким чином цей шлях може проявити більше зеленого потенціалу міста, запропонувавши появу таких нових просторів, як набережна, міський парк, зелена стежка та інші, — кажуть в Urbanideas.

Урбаністи припускають, що на деяких відтинках цього маршруту можуть з’явитися альтернативні види громадського транспорту. Наприклад. фунікулер на Цитадель, канатна дорога над парками і монорейка з кінцевою на «Шуварі».

Що ще Urbanideas робить у Львові

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: