Громадська рада відмовилася рекомендувати підвищення тарифів в електротранспорті. Причина — заява мера Львова

Громадська рада при управлінні транспорту Львівської міськради відкликала своє рішення про рекомендацію підвищення тарифу у електротранспорті Львова. Причиною тому стала заява мера.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Громадської ради Святослав Товстига.

21 березня активіст опублікував на своїй Фейсбук сторінці заяву, у якій повідомив, що рішення ради про рекомендацію підвищення тарифу у львівському електротранспорті слід вважати недійсним. За його словами, ЛМР не прислухалася до рекомендацій Громадської ради залишити вартість проїзного на рівні 120 гривень, натомість пропонує підняти ціну до 160 гривень.

Вчора міський голова … заявив, що при карточці на місячний проїзд в електротранспорті вартість буде 4 ₴, а разова поїздка подорожчає до 5 ₴. Тобто місячний абонемент буде розраховуватись 40 поїздок по 4 ₴, що в сумі коштуватиме 160 ₴. Мер міста проігнорував рішення Громадської ради, — заявив Святослав Товстига.

  • 12 березня Громадська рада при управлінні транспорту Львівської міськради підтримала підвищення тарифів на проїзд в електротранспорті до 5 ₴. Змінити вартість запропонував «Львівелектротрнас».
  • Громадська рада при управлінні транспорту ЛМР запропонувала встановити тариф на рівні 5 ₴. Крім того, вони рекомендували залишити чинні ціни на проїзні картки (120 ₴ на загальний абонемент та 60 ₴ — на пільговий) на три місяці з моменту впровадження нової вартості.
  • Востаннє вартість проїзду в електротрнаспорті міста підняли у вересні 2017 — до 3 ₴.

Читайте також: В Україні монетизували пільги на проїзд. Що це означає

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: