Університет Франка створив онлайн-крамницю з брендованими речами. Ціни

Логотип магазину

Логотип магазину FRANKOstore / frankostore.lnu.edu.ua

21 травня Львівський університет ім. Франка офіційно запустив власну крамничку з брендованими речами. На сайті представлені блокноти, ручки, футболки та інші речі з корпоративною символікою університету та її весняно-літню колекцію, яка обіцяють збільшувати.

FRANKOstore — це інтернет-крамниця, яка невдовзі має фізично розміщуватися у стінах університету. Гроші на її запуск збирали на краудфандинговій платформі «Велика ідея». Автори проекту отримали майже 70 тисяч гривень. Ці кошти пішли на створення перших речей.

За задумом, прибуток з крамнички буде йти в окремий фонд, з якого фінансуватиметься реалізація студентських ініціатив.

Сьогодні на сайті вже можна оформити передзамовлення на кілька видів товарів: блокнот за 55 ₴ або 240 ₴, горнятко за 90 ₴ чи 135 ₴, наплічник за 350 ₴, футболку за 180 ₴ і вище. Крім того, тут можна придбати і еко-товари: ручки, торби, зошити та ін.

Дизайн для весняно-літньої колекції речей розробляв дизайнер, відповідно до пропозицій команди FRANKOstore. А корпоративні — ті, що у синьо-білих тонах — це дизан команди FRANKOstore, — розповіли у коментарі «Секції» представники крамниці.

Люди, які замовлять речі зараз, отримають знижку та зможуть забрати придбане у червні.

Читайте також: У львівських трамваях ввели безконтактну систему оплати проїзду

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: