У Львові забудовник звів 12 поверхів замість 4-х. Квартири продані, а будівлю хочуть знести

У Львові забудовник звів 12 поверхів замість 4-х

У Львові забудовник звів 12 поверхів замість 4-х / city-adm.lviv.ua

У Шевченківському районі Львова забудовниця звела замість чотирьох поверхів дванадцять та порушила низку містобудівних умов і обмежень. Її притягнули до адміністративної відповідальності, а мешканців закликають не купувати там житло.

Мова йде про ЖК «Форест Хілл» по вул. На Нивах, 13а. Прес-служба Львівської міськради повідомляє, що Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю неодноразово проводила перевірку цього об’єкта. У результаті забудовника притягнули до адміністративної відповідальності за будівництво багатоповерхівки без документа, що дає право на це.

Будівельні роботи проводилися всупереч приписам Інспекції про їх зупинення, без реєстрації документа на початок виконання будівельних робіт та з порушенням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. Зокрема, забудовниця не забезпечила проїзд з усіх сторін проектованого будинку та доступ пожежників, нормативну кількості місць зберігання автотранспорту й порушила поверховість. Крім того, ця ділянка, згідно з зонуванням Шевченківського району, не відведена для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

У мерії застерігають від придбання житла у «Форест Хілл». Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила, що квартири продані і на тих поверхах, які збудовані поза виданими документами.

Інспекція ДАБК подала позов про знесення самочинно збудованого об’єкта. Наразі рішення ще немає.

  • Будівництво ЖК «Форест-Хілл» належить львів’янці Ганні Федорів.
  • У 2016 році стажера-практиканта ЖК «Форест-Хілл» засудили за підробку декларації про початок підготовчих робіт з будівництва будинку на вул. На Нивах. Як покарання суд встановив йому іспитовий строк тривалістю один рік. Через кілька місяців після того ДАБІ винесла забудовнику припис про знесення новобудови, однак його проігнорували.

 

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: