Холдинг «!FEST» звинуватив київський заклад у плагіаті. Столичний ресторан не погоджується

Промо-фото. Львівська Реберня

Промо-фото / Львівська Реберня / facebook.com

У Києві 10 серпня відкрилася «Львівська реберня», яка, за словами співзасновника холдингу емоцій «!FEST» є плагіатом закладу «Реберня «Під Арсеналом».

13 серпня співзасновник холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо опублікував у себе на Фейсбуці пост, у якому звинуватив щойно відкритий заклад «Львівська реберня» у плагіаті формату і концепції закладу «Реберня «Під Арсеналом».

Подача ребер, інтер‘єр, одяг персоналу… Шкода, коли немає творчого начала, а є бажання просто сКРИМздити… У нас вже була історія з Московською Мануфактурою Шоколаду, яка сКРИМздила логотип «Львівської майстерні шоколаду». Вони змінили логотип добровільно. Тепер нова історія — тут хоч українська юрисдикція. Плагіаторам — змініть формат або зустрінемося в суді! — зазначив Андрій Худо.

«Львівська реберня» у Києві відкрилася 10 серпня. 11 серпня на офіційній сторінці ресторану у Фейсбуці розмістили заяву, у якій наголосили, що є новим немережевим закладом і ніякого відношення до «Реберні «Під Арсеналом» не мають.

Ні, ми не філіал відомого львівського закладу і не належимо до відповідної мережі. «Львівська Реберня» — це самостійна ресторація нового формату. Її відкрили львів’яни, які переїхали до Києва та мріяли створити шматочок Львова у столиці, — йдеться у заяві власників київського закладу.

Імена власників київського закладу наразі не розголошують.

  • Холдинг емоцій «!FEST» планує відкрити свій заклад у Києві на Авідївському узвозі вже цього року.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: