!Fest відкриє новий ресторан на площі Ринок

Частина промо «Холдингу емоцій !Fest»

Частина промо «Холдингу емоцій !Fest» / fest.lviv.ua

«Холдинг емоцій !Fest» у листопаді відкриє на площі Ринок, 14 ресторан «Дуже високої кухні». Про це пише Tvoemisto.tv.

За цією ж адресою розташовані два інші ресторани холдингу: «Найдорожча ресторація Галичини» та «Криївка». Новий ресторан буде розташований під дахом кам’яниці. За словами піар-менеджерки компанії Оксани Ємець, до відкриття цього закладу !Fest ішов 10 років, він працюватиме в абсолютно новому форматі.

Це ресторан «Дуже високої кухні», де концептом і є сама кухня. Їжа та музика без посередників. Із гостями ресторану будуть спілкуватись кухарі. Вони прийматимуть замовлення, готуватимуть і виноситимуть рахунок. Меню не буде. Кухар буде готувати індивідуально за побажаннями кожного гостя подаватиме саме те, що він побажає. У ресторані працюватимуть офіціанти, але вони не обслуговуватимуть клієнтів, а допомагатимуть, наприклад, виносити їжу, — каже Оксана Ємець.

Кухарів, які працюватимуть у ресторані, вчили у внутрішній Школі кухарів компанії після відбору серед найкращих працівників.

Нещодавні надбання !Fest
  • У жовтні стало відомо, що «Холдинг емоцій “!Fest”» викупив ТзОВ «Місто Лева», яке орендує приміщення для ресторану «Ратуша» у будівлі Львівської міськради. Наразі невідомо, у якому саме форматі ресторан працюватиме тут.
  • У липні «Холдинг емоцій !FEST» став співвласником культової кав’ярні «Дзиґа».
  • !FEST — мережа концептуальних авторських ресторанів та напрямків, заснована у Львові 2007 року. Першим рестораном мережі стала «Криївка». У холдинг входять: ресторан «Дім легенд», «Гасова лямпа», «Під золотою розою», «Мазох-кафе», «Найдорожча ресторація Галичини», кав’ярня «Біля Діани», «Театр пива «ПРАВDА» «Львівська копальня кави», мережа закладів «Львівська майстерня шоколаду», «Львівські пляцки» та інші.
  • Засновниками та власниками компанії є Андрій Худо, Юрко Назарук, Дмитро Герасімов.