У крові лікаря, якого затримали п’яним за кермом, не було алкоголю. Висновок експертизи

Результати експертизи на стан алкогольного сп’яніння головного лікаря 6-ї лікарні Львова Юрія Токарєва показали результат у 0 проміле.

Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львова 20 березня.

Токарєв Юрій Юрійович

Токарєв Юрій Юрійович / medova.com.ua

Експертиза не підтверидла, що головний лікар 6-ї лікарні Львова Юрій Токарєв, якого патрульні нібито зловили п’яним за кермом, був у стані алкогольного сп’яніння. Речния патрулних Катерина Рибій у коментарі «Твоє місто» заявила, що їх структура звертатиметься до прокуратури, «аби там дали оцінку діям медиків».

За повідомленням прес-служби ЛМР, нейрохірурга комунальної 8-ї міської клінічної лікарні, який перешкоджав 16 березня працівникам поліції у проведенні освідчення на стан сп’яніння головлікаря, сьогодні звільнили з роботи.

  • Нагадаємо, 16 березня патрульні вдруге затримали п’яним за кермом головного лікаря 6-ї поліклініки Львова Юрія Токарєва. Він відмовився проходити перевірку на місці, після чого його відвезли до 8-ї міської лікарні. Хоча патрульні все ж змусили медиків взяти кров на аналіз, лікар 8-ї лікарні відмовився надавати попередній висновок поліції і скерував водія на госпіталізацію.