🚩Dragon Capital придбала ТРЦ Victoria Gardens у Львові

Офіційне промо компанії

Офіційне промо компанії

Це перше надбання компанії за межами Київської області.

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить у групу компаній Dragon Capital, придбала торгово-розважальний центр Victoria Gardens у Львові у двох турецьких приватних інвесторів. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

За словами генерального директора Dragon Capital Томаша Фіала, ТРЦ став першим придбанням компанії за межами Київської області.

Ми віримо в потенціал розвитку міста і цього недавно відкритого торгового центру. Зараз наша увага зосереджена насамперед на завершенні будівельних робіт, обігом Victoria Gardens до клієнтів за допомогою активного маркетингу і зміцненні існуючого переліку орендарів, — зазначив Томаш Фіала.

Victoria Gardens у Львові відкрили 29 жовтня 2016 року. Серед основних орендарів тут — Silpo, Foxtrot, Argo, New Yorker, LPP Group, кінотеатр Multiplex та ін.

  • ТРЦ Victoria Gardens належав ТзОВ «Фенікс-Капітал», яким володіє компанія «Глобкон Лімітед». Вона ж належить двом громадянам Туреччини. У 2017 році керівництво ТРЦ заявляло про кілька спроб рейдерського захоплення з боку звільненого керівника Оджаклі Айтача. За їх словами, він навіть записав себе власником компанії у Єдиному державному реєстрі, незаконно внісши туди зміни, і продав її за ₴100 тисяч. 21 грудня суд арештував Оджаклі Айтача. Його підозрюють у розкраданні ₴8 мільйонів. За фактом підробки документів відкриті кримінальні провадження в Україні та Туреччині.
  • Dragon Capital — одна з найбільших інвестиційних компаній України, яка надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, приватних інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Заснована у 2000 році у Києві.
  • Голова компанії — чеський бізнесмен Томаш Фіала, президент Європейської Бізнес Асоціації.
  • У вересні 2017 року компанія Dragon Capital викупила Радіо «Ера» і вирішило назвати наявну радіомережу «Радіо НВ» («Новое время»), оскільки компанія вже володіла журналом «Новое время».

Читайте також: Відтепер у Львові можна замовляти авто комфорт-класу в Uber