Львівська вчителька отримала догану за гомофобні висловлювання у школі

Вчителька християнської етики школи № 93, що у Сихівському районі, отримала догану за гомофобні висловлювання на території навчального закладу. Відео на своїй сторінці в Instagram виклала учениця цієї школи.

У квітні учениця сихівської школи № 93 виклала на своїй сторінці в Instagram відео, в якому вичтелька християнської етики Мирослава Стецюк розповідає учням про геїв. У ньому жінка каже: якщо після гомосексуала зайти в туалет, вмираєш.

Ви знаєте, що таке статеві органи? Що носить чоловік у своїй спермі? Це сам Господь Бог з неба. А він то пхає куди? Де гамно? І що народжується з того? Уроди! Гади! Повірте, після гомика піти в туалет, то ти вмираєш! — говорить вчителька на цьому записі.

Пізніше учениця видалила його. Однак 10 травня журналісти видання Depo Lviv отримали цей запис і опублікували його.

Як пише theБабелю, вчителька отримала догану за свої слова.

Нам стало відомо від батьків і дітей, що було зняте таке відео. Відбулася нарада, на якій були я, заступники та вчителька. Ми не поділяємо її [Мирослави Стецюк] погляди. Їй винесли догану, вказали на непедагогічну поведінку та неетичні висловлення, на те, що не можна виказувати таку нетерпимість і гомофобію, — заявила директорка школи Олеся Мандзюк.

Директорка додала, що «бесіда» про геїв відбулась на перерві. За її словами, «діти самі спровокували вчительку до розмови, знаючи її емоційність, а відео — змонтоване». Проте Мандзюк наголосила, що вчителька визнала свої помилки.

Наприкінці року її звільнять за власним бажанням, адже вчителька вже пенсійного віку.

Крім того:
Більше інформації про ЛГБТ можна знайти у спецпроекті «Секції» «Такі як ми»: