Як планують змінити територію в районі депо на Сахарова. Візуалізація

Вхід до Парку культури

Вхід до Парку культури / section.in.ua

Біля входу до Парку культури хочуть відновити засипану водойму, на території трамвайного депо облаштувати LEM Station, реорганізувати рух, забудувати вулицю Карпинця та багато іншого. 

На сайті міської ради оприлюднили документацію щодо облаштування території, обмеженої вулицями Вітовського, Сахарова та Болгарською.

Частина презентації

Ділянка проектування / Частина презентації

Проект передбачає реконструкцію депо та його перетворення на інноваційний громадський простір LEM Station.

Також фахівці пропонують реконструювати транспортне перехрестя вул. Сахарова–Вітовського–Коперника–Нечуя-Левицького. Тут мають забезпечити безперешкодний рух громадського транспорту, зробити велосмуги і велодоріжки. Передбачено можливість влаштування додаткового трамвайного сполучення у напрямку вул. Кн. Ольги через вул. Коперника у центр міста, а також — по вулиці Кн.Ольги через вулицю Нечуя-Левицького до залізничного вокзалу.

У проекті прописане і відновлення водойми на вході до Парку культури — засипаний 100 років тому Пелчинський став. Він має розташовуватись на місці теперішнього фонтану та частини дороги, де сьогодні їздять авто та трамваї. Для цього потрібно буде змістити дорогу у бік цитадельної гори.

Влаштування водойми дозволяє розвивати простір в більшому функціональному діапазоні та створити привабливий зовнішній вигляд

Влаштування водойми дозволяє розвивати простір в більшому функціональному діапазоні та створити привабливий зовнішній вигляд / city-adm.lviv.ua

Крім того, у рамках проекту передбачене зведення по вул. Карпинця кварталу садибної зблокованої забудови заввишки у два поверхи на 10 будинків для понад 350 мешканців. Тут додатково мають збудувати новий дитячий садочок.

Вулиця І. Карпинця

Вулиця І. Карпинця / section.in.ua

Обговорення щодо облаштування території та зустріч із головним архітектором відбудеться 20 червня о 18:00 у великій сесійній залі Львівської міськради. Пропозиції чи зауваження щодо проекту можна письмово подавати до 2 липня до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через ЦНАП.

Інші зміни у Львові