Обласний чиновник виписав дружині 24 премії. За це отримав штраф у 3400 ₴

Галицький районний суд Львова оштрафував на 3400 ₴ керівника комунального підприємства Львівської облради «Нерухомість та майно» Романа Люлюка. Він виписав своїй дружині 24 премії.

Олена Люлюка працює головною економісткою у КП «Нерухомість і майно» Львівської облради. У постанові суду від 12 червня зазначений лише один з випадків, коли Роман Люлюк преміював свою дружину. Йдеться про його наказ від 5 січня 2017 року та премію у розмірі посадового окладу.

Однак раніше журналісти сайту «Наші гроші. Львів» підрахували, що за 2017 рік чоловік виписав 24 премії своїй дружині, що працює у підприємстві, яке він очолює. Премії виписувалися з нагоди найбільших релігійних свят, а також за результатами роботи кожного місяця.

Здебільшого Роман Люлюк підписував накази про преміювання, де прізвища було вказано в додатку. Натомість додаток до наказу підписувала інша особа, часто — головний бухгалтер. Ймовірно, таким чином він «намагався» не порушувати законодавство. Однак невдало, оскільки бухгалтер лише «погоджує» список, а не наказує преміювати.

Після публікації журналістів Львівська облрада провела перевірку діяльності КП «Нерухомість і майно». За її результатами Романа Люлюка звільняти не стали, але визнали факт приховування ним конфлікту інтересів. Результати перевірки Львівська облрада надіслала у Національну поліцію для складення протоколу про адмінпорушення.

Варто зазначити, що Роман Люлюк 10 разів преміював самого себе. Чиновник виписував премії не тільки за результатами професійної діяльності, а й на релігійні та державні свята: Трійцю, Великдент, День захисника України та ін.

 

До теми