Скандальний будинок «Укрсоцбанку» здають в оренду

Головний офіс «Укрсоцбанку», що на площі Міцкевича, 10

Головний офіс «Укрсоцбанку», що на площі Міцкевича, 10 / section.in.ua

Головний офіс «Укрсоцбанку», що на площі Міцкевича, 10 у Львові, виставили на ринок комерційної оренди.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Офіційно будинок продали ще у грудні 2017, а остаточно «Укрсоцбанк» залишив його у травні цього року. Новим власником стала компанія ТзОВ «Сі Бі Ель», кінцевим власником якої є колишній народний депутат від «Народного фронту» Вячеслав Константіновський.

Про зміну власника знаменитого «будинку-унітаза» на площі Міцкевича стало відомо після того, як на ньому з’явилися оголошення про пошук орендарів. За вказаним в оголошенні телефоном нам підтвердили, що будинок можна орендувати після ремонту.

Цей будинок ідеально підходить для офісного центру. Ми його відремонтуємо і мінімально переплануємо всередині, щоб розмістити там офіси різних компаній і, можливо, якесь невелике відділення банку на першому поверсі. Ми не поспішаємо з пошуком орендарів, бо це мають бути серйозні компанії, які мають гроші і будуть шанобливо ставитись до самої будівлі, — сказав Олексій (відмовився назвати прізвище), який назвався «представником власника», однак відмовився назвати його прізвище.

За даними держреєстру, власник будинку змінився ще 11 грудня 2017 року. Новим власником стало київське ТзОВ «Сі Бі Ель», що належить 57-річному киянину Вячеславу Константіновському. Йому також належить популярна мережа бістро-їдалень «Пузата хата».

Вячеслава Константіновського неодноразово публічно звинувачували у зв’язках з кримінальними колами України, Росії і США, хоча він жодного разу не був засуджений. У документах прокуратури і митниці США Константіновський фігурує як учасник злочинного угруповання, що діяло у Нью-Йорку у 1990-2000-х роках. Один з учасників цього угруповання Леонід Ройтман, що відсидів кілька років в американській тюрмі, неодноразово заявляв, що Константіновський безпосередньо здійснював вбивства. Сам Константіновський усі звинувачення назвав вигадкою.

У 2014 році Вячеслав Константіновський став депутатом Верховної Ради від київського мажоритарного округу, побудувавши виборчу кампанію на гаслі «Продав Ролс-Ройс, пішов на фронт». Але вже наступного року він вийшов з фракції «Народного фронту», від якого балотувався.

У лютому 2017 року генпрокурор України Юрій Луценко звинуватив В’ячеслава Константіновського в ухилянні від сплати податків на суму 50 млн грн. Пізніше Константіновський заявив, що надав Юрієві Луценку докази того, що сплатив усі податки. Жодного продовження ця справа не мала, але у липні 2017 року Константіновський добровільно склав депутатські повноваження.

Історія будинку

У сучасному вигляді будинок «Укрсоцбанку» існує з 2005 року. Його збудували на місці знищеної пожежею у 1991 році кам’яниці поч. XIX ст. Під час культового фестивалю «Вивих-92» обгорілий будинок розписали цитатами українських поетів і львів’яни стали називати його «вивихнутим». Натомість новобудову «Укрсоцбанку» охрестили «унітазом». Насамперед, за специфічну форму і оздоблений блискучою плиткою фасад.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: