У Львові погодили будівництво двох житлових комплексів. Візуалізація

Візуалізація

Візуалізація новобудови на вулиці Стрийській, 195 / ЛМР / tvoemisto.tv

Виконавчий комітет Львівської міськради погодив будівництво багатоквартирних житлових будинків на вулицях Стрийська і Володимира Великого.

У Львові з’являться два нових житлових комплекси. Будівництвом на вулиці Стрийській, 195 займатиметься ТзОВ «Катран-М». Згідно з містобудівними умовами та обмеженнями, висота споруд не має перевищувати 40 метрів.

За даними аналітичної платформи YouControl, засновниками «Катран-М» є  Орест Малицький та ТЗОВ КУА «Актив». Юридична адреса фірми така ж, як і у «Холдингу емоцій !FEST» — вул. Старознесенська, 24-26. Компанія заснована у 2002 році.

Кінцевими бенефіціарним власниками ТзОВ «Катран-М» є: Орест Малицький, Анатолій Гурський, Іван Коцьо, Богдан Кусьпісь та Ігор Таранський.

Також новобудова з’виться на вулиці Володимира Великого, 2а. Забудовником є ПП «Озерна алея». Тут мають звести спортивно-рекреаційний комплекс з житловими одиницями, підземним паркінгом та об’єктами громадського призначення.

Візуалізація новобудови на Володимира Великого, 2а

Візуалізація новобудови на Володимира Великого, 2а / ЛМР / tvoemisto.tv

Приватне підприємство зареєстроване у місті Винники понад 3 роки тому. Розмір статутного капіталу — тисяча гривень. Засновниками є Роман Гунькало та Ольга Раврик. Кінцевий бенефіціарний власник — Роман Гунькало.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: