Виконком погодив будівництво першого приватного пологового будинку Львова

13 липня виконавчий комітет ЛМР погодив містобудівні умови та обмеження на проектування приватного пологового будинку по вулиці Мазепи, 23.

Цей пологовий стане першим приватним у місті. Забудовником є ТОВ «Карпатська нерухомість». Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, уповноваженою особою товариства є Руслан Червак — генеральний директор ПП «Медичний центр “Інтерсоно”». Клініка з 2017 року є частиною мережі медичних закладів Medicover.

У документації вказано, що пологовий базуватиметься на ділянці у 0,7 га. Сам медичний центр матиме площу понад 6 тисяч м². Тут функціонуватимуть три пологові зали, операційні, реанімаційне відділення для немовлят, а також 27 палат на 38 ліжко-місць. У центрі Medicover зазначила, що пологовий зможе обслуговувати близько тисячі породіль на рік.

  • Раніше мешканці цього району виступали проти будівництва пологового будинку. Вони пропонували облаштувати тут сквер, а медичний центр звести деінде. Під час виконкому оголосили, що із мешканцями вдалося досягти порозуміння.
Зверніть увагу

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: